top of page

Me Time Holistic Group

Public·88 members

FCSB vs Oțelul în direct 03.12.2023

acum 29 de minute — (STREAMING#) FCSB vs Oțelul 03/12/2023 Considering that Fotbal Club FCSB won most of the past 3 games, the chances of ASC Otelul Galati ...

FCSB - Oțelul, în runda #18 din SuperLiga, liveArticol de - Publicat duminica, 03 decembrie 2023, 00:09 / Actualizat duminica, 03 decembrie 2023 00:30 FCSB primește vizita Oțelului Galați, de la ora 21:00. Meciul de pe Arena Națională va fi liveTEXT pe GSP. ro și televizat pe Prima Sport 1, Orange Sport 1 și Digi Sport 1. FCSB - Oțelul, live de la 21:00 Click AICI pentru statistici FCSB - Oțelul, echipe probabile: FCSB: 32. Târnovanu - 28. Pantea, 30. Va fi un meci greu contra Oțelului. Este o echipă care a arătat că este greu de învins. Au pus probleme tuturor echipelor pe care le-au întâlnit, dar noi jucăm acasă, venim după niște rezultate bune și trebuie să continuăm să câștigăm. Oțelul a arătat că este o echipă compactă și se axează pe contraatacuri, dar și pe fazele fixe. Are jucători buni și un antrenor bun. Suntem pregătiți pentru meciul de mâine, ne-am antrenat toată săptămâna pentru această partidă. Cred că fotbaliștii mei sunt pregătiți și știu ce adversar vor înfrunta. Totul depinde de atitudinea pe care o vom arăta în teren. Ngezana, 16. Lixandru, 33. Radunovic - 23. Ov. Popescu, 8. Șut, 27. Olaru - 11. Miculescu, 9. Compagno, 7. Coman REZERVE: 99. A. Vlad, 5. Dawa, 6. Haruț, 15. Gogescu, 22. Toma, 24. Ganea, 29. Rotariu, 80. Radaslavescu, 88. Djokovic ABSENȚI: Chiricheș, Oct. Popescu (accidentați), Al. Băluță (suspendat), V. CrețuANTRENOR: Elias Charalambous OȚELUL: 13. Dur-Bozoancă - 2. Zhelev, 6. Cisse, 25. Lovric, 28. M. Gruparea bucureşteană a marcat în 17 dintre precedentele 18 jocuri disputate „acasă" în campionat, în nouă dintre aceste partide reuşind cel puţin câte două goluri. Gălăţenii sunt neînvinşi în ediţia curentă pe teren advers, palmaresul acestora în deplasare cuprinzând două victorii (2-0 FC U Craiova 1948, 4-2 UTA Arad) şi şase rezultate de egalitate. 19 aprilie 2015, FCSB-Oţelul 1-2 a fost singura victorie reuşită de gălăţeni în ultimele 10 dispute directe cu roş-albaştrii în principala competiţie internă, interval în care bucureştenii s-au impus de şase ori, iar alte trei partide s-au terminat la egalitate. Cea mai recentă confruntare directă din Superliga României: 29 iulie 2023, Oţelul-FCSB 0-2, goluri marcate de Octavian Popescu şi Andrea Compagno. Pe lângă rezultatele echipei Oţelul Galaţi puteți urmări peste 1000 de competiții de fotbal din mai mult de 90 de țări din toată lumea pe Flashscore. ro. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate campionat, livescore cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri ale echipei Oţelul Galaţi este în timp real actualizându-se live. Meciurile următoare: 03. 12. Minutul 75 - GOOOL FCSB! Alex Băluță deschide scorul în urma unei execuții spectaculoase, cu exteriorul. Minutul 59 - Ocazie pentru Oțelul Galați! Silva execută o lovitură liberă, dar trage peste poartă. A început repriza secundă! Final de primă repriză! Minutul 32 - Ocazie pentru Oțelul Galați! Cisotti primește mingea în afara careului, în poziție centrală, însă șutul său trece pe lângă poarta lui Andrei Vlad. Minutul 25 - Ocazie pentru Oțelul Galați! Alex Pop ajunge în careu, însă șutul său ajunge în plasa porții apărată de Andrei Vlad. Minutul 6 - Ocazie pentru Oțelul Galați! Gazdele construiesc o fază în atac, însă Haruț reușește să îndepărteze pericolul de la poarta apărată de Andrei Vlad. Dorinel Munteanu vs. FCSB în toate competiţiile: 18 jocuri - 5 victorii - 3 remize - 10 înfrângeri. Actualul tehnician al Oţelului a antrenat-o pe FCSB în 2008/2009, palmaresul acestuia pe banca roş-albaştrilor cuprinzând o victorie, patru remize, trei înfrângeriMediile de vârstă: FCSB - 25 ani şi o lună; Oţelul Galaţi - 26 ani şi 10 luni. VIDEO. Ce a declarat Elias Charalambous, înainte de FCSB - Oțelul „Ne așteaptă un meci la fel ca toate celelalte pe care le-am disputat în ultimele luni. FCSB vs Oțelul în direct live 3 decembrie 2023 Oțelul - FCSB 1-1 | Al doilea meci consecutiv în care 31 oct. 2023 — Oțelul și FCSB se întâlnesc în această seară în meciul direct, la Galați, pe terenul nou-promovatei. Oțelul - FCSB 1-1 | Al doilea meci consecutiv în care 31 oct. 2023 — Oțelul și FCSB se întâlnesc în această seară în meciul direct, la Galați, pe terenul nou-promovatei. acum 1 oră Players Of the Stage Players Of the Stage Fotbal: Scoruri live Oţelul Galaţi, rezultate și program meciuri Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate campionat, livescore cupa națională sau alte competiții). Serviciul de ... Silva - 5. Lopez, 30. Cisotti, 21. Teles - 20. Bodișteanu, 11. Al. Pop, 67. Maciel REZERVE: 12. R. Stoian, 7. G. Cîrjan, 8. I. Neagu, 14. Rus, 15. Yabre, 17. Tănasă, 23. Jardan, 26. Adascăliței, 90. Fatai ABSENȚI: Panait (accidentat), Zivulic (suspendat) Stadion: Arena NaționalăArbitru: Bîrsan Marcel (Bucureşti), A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ - Neamţ), A2: Popescu Adrian (Craiova - Dolj), Arbitru VAR: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare), Arbitru AVAR: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare) Cele mai interesante statistici înainte de meci 5 noiembrie 2023, FCSB-Rapid 1-2 a fost singura înfrângere suferită de roş-albaştri în acest sezon pe teren propriu, în rest cinci succese şi două remize. În runda precedentă, FCSB a câștigat cu 2-0 pe terenul celor de la FC Bihor, iar Oțelul Galați a zdrobit-o pe FC Zalău, scor 4-1. Cele două echipe s-au întâlnit și în campionat, acolo unde FCSB s-a impus cu 2-0. A fost prima înfrângere a celor de la Oțelul Galați din acest sezon de Superligă. Grupa este completată de FCU Craiova și Dinamo (cu câte un puncte), respectiv FC Bihor și FC Zalău (zero puncte). Oțelul Galați are un parcurs impresionant pe teren propriu în acest sezon. FCSB vs Oțelul 3 decembrie 2023 Astăzi - UBP Group acum 35 de minute — FCSB vs Oțelul 3 decembrie 2023 Astăzi Bilete SC Oțelul Galați – FCSB . Sport. Fotbal bilete Friendly Match - LOT 20 - Romania vs ... FCSB - Oțelul, în runda #18 din SuperLiga, live acum 9 ore — Cea mai recentă confruntare directă din Superliga României: 29 iulie 2023, Oţelul-FCSB 0-2, goluri marcate de Octavian Popescu şi Andrea ... FCSB vs Oțelul în direct 2022 03.12.2023 Trăi acum 1 oră — Oțelul vs FCSB în direct 2022 31.10.2023 Pe net SC Otelul Galati 󱢏. 8h Oțelul Galați - FCSB 0-1. ”Mbappe” Coman a marcat Meciul dintre Oțelul ... Oțelul - FCSB 1-1 | Al doilea meci consecutiv în care vicecampioana este egalată în prelungiri | Sport. roData publicarii: Marti 31 Octombrie 2023, 22:55 Data actualizarii: Marti 31 Octombrie 2023, 22:56 Oțelul Galați - FCSB 1-1 Final de meci! Minutul 90 - GOOOL Oțelul Galați! Lopez restabilește egalitatea, în urma unei lovituri cu capul, venită din lovitură liberă. Minutul 86 - Gol anulat pentru FCSB! Dawa marchează din foarfecă, însă reușita este anulată deoarece mingea ar fi ieșit din teren, cu o fază înainte. FCSB vs Oţelul Galaţi În Direct Liga 1. FCSB. vs. Oţelul Galaţi. imgalt. Transmisiune Live. imgalt. Meci Live. În Direct. Selecțiuni Meci. Cote. Prezentare. statistici.