top of page

Me Time Holistic Group

Public·88 members

Шкупи Шкендија Тетово натпревар во живо 03.12.2023 Онлајн


12.11.2023 — ... живо 4 ЖИВО))) Гостивар Шкендија Тетово... Гледајте ВО ЖИВО: Тиквеш Гостивар 4 ноември 2023 Силекс Брегалница натпревар во живо 28 октомври ...


Шкупи Шкендија Тетово гледја во живо 3 декември 2023 пред 1 час — (ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН) Гледајте ВО ЖИВО: Академија Пандев Гостивар 7 октомври 2023 [ПРЕНОС ВО ЖИВО [ТЕЛЕВИЗИЈА##] Брегалница Штип Шкендија пренос 5 4. [[[Гледајте во живо>>]<<]] Струга Шкендија Тетово натпревар 4.11.2023 — ЖИВО натпреварот Македонија – Шведска Ракомет. [[ПРЕНОС ВО ЖИВО]@] Тетово Struga 28 август 2022 | GoarFK Shkendija - FC Struga Trim Lum ... Што и треба на Србија? Главната работа, да се подобри играта и да се подигне формата забележана во последните неколку квалификациски натпревари, да се обидат да бидат на нивото што беше прикажано на пријателската средба со Белгија. Доколку не биде така ќе се вратат дома“. „Сигурно е дека Хрватите ќе водат „војна“ со Шпанија и Италија за позициите еден и два. Не би се осмелил некому да му дадам предност, ќе одлучат нијансите. Шкендија Тетово Работнички во живо 29/11/2023 Пренос пред 4 дена — Брегалница Шкендија Тетово пренос во живо 25 [ПРЕНОС ВО ЖИВО#] Во живо ФК Работнички ФК Шкупи гледајте 9пред 15 часа [ГЛЕДАЈТЕ!!! ] Гостивар ... Во живо Шкупи Шкендија Тетово гледајте 03/12/2023 ТВ во пред 1 час — 10.11.2023 — Шкендија Тетово Тиквеш пренос 11 ноември 2023 6.10.2023 — ((гледајте во живо=)) Гостивар Шкендија Тетово пренос пред 6 дена . Во живо Шкендија Тетово Работнички гледајте 29 4.11.2023 — [СТРИМИНГ!] ВО ЖИВО: Шкупи Работнички 29 октомври [пренос во живо@@] Жалгирис Струга гледајте во живо 11(FREE<) Celje vs Makedonija live watch . Вардар во Ѓорче Петров стави крај на серијата од четири поразиДарко Панчев, легендата на југисловенскиот и македонскиот фудбал, за Спорт клуб, ги коментираше групите за ЕУРО 2024. Селекциите од просторите на поранешна Југославија Хрватска, Србија и Словенија добија тешки групи. Хрватска е во „групата на смртта“, со актуелниот еврпски првак Италија, Шпанија и Албанија. Србија и Словенија се во група со Англија и Данска. „На Англија и е отворен патот до втората фаза, улогата на фаворити е во нивни раце и се претпоставува, се верува, дека тие ќе бидат први во групата. За второто место ќе се борат Србија, Данска и Словенија, со речиси еднакви шанси. [СТРИМИНГ!] ВО ЖИВО: Шкупи Работнички 29 октомври ... натпреварите 12 март 2023 (Стриминг! ) Во живо Силекс Шкендија гледја 30 октомври(СТРИМИНГ==) Гледајте ВО(ТВ ВО ЖИВО@@@) Шкупи Брегалница Штип видеоОд друга ... Шкендија Тетово Тиквеш пренос 11 ноември 2023 10.11.2023 — Шкупи пренос во живо 7 август Струга Гостивар 06/08/2023. (HD ВО ЖИВО#) Струга Шкендија Тетово натпревар во ((Стриминг<<)) Тиквеш Гостивар ... Наместо да уживаме во фудбалската игра, видовме срамни сцени кои не му доликуваат на спортот воопшто. Прво беше објавена информацијата дека не им беше дозволено на навивачи на Шкупи да отпатуваат за Тетово да ги бодрат играчите на ФК Шкупи, а потоа пред самиот влез на стадионот беа нападнати играчите на Гоце Седлоски. Продолжија инцидентите и во текот на натпреварот, од трибините беа фрлени тоалетни хартии и беше употребен огномет, што не е нешто чудно во фудбалскиот свет, но секако доведува до прекин на мечот. Потоа, односно на таргет беа играчите на Шкупи, пред самиот крај на првото полувреме летаа камења кон гостинските фудбалери, а еден од нив беше погоден во главата, станува збор за Ардит Иљази. Потоа, со тврд предмет беше удрен еден од помошниците на главниот судија Александар Ставрев. Тиквеш Академија Пандев натпревар во живо 26 ... Шкендија Тетово пренос во живо 08 ЖИВО))) Žalgiris Struga натпреварите 11. [СПОРТ ТВ] Шкупи Академија Пандев пренос 16/... март) Поз. Шкупи Вардар гледајте во ... [ТЕЛЕВИЗИЈА!!!] Брегалница Шкендија Тетово пренос во Гледајте ВО ЖИВО: Тиквеш Гостивар 4 ноември 2023 Силекс Брегалница натпревар во живо 28 октомври [[[ПРЕНОС ВО ЖИВО!!!]>>>>]] Шкендија Тетово Шкупи во 1.9. Тоа доведе до мешаница на теренот, во судир влегоа и двата тима. Во центарот на вниманието се најдоа особено Данфа кај Шкупи и Бејтулаи кај Шкендија, а ситуацијата мораа да ја смируваат двајцата тренери Седлоски и Артим Шаќири. Дојде до прекин, имаше дури 15 минути судиско надополнување, а во тој период пукна уште еден срам. Имаше и расизам од трибините, домашните навивачи испуштаа мајмунски звуци упатени кон нигерискиот фудбалер на Шкупи, Адетунџи. Mkd league pic. twitter. Срамни сцени во Тетово: Расизам на натпреварот Шкендија - Шкупи - Слободен печатФудбалот како да беше во втор план на натпреварот Шкендија - Шкупи/Фото: Принтскрин/Youtube/Shkëndija Channel На прволигашкиот натпревар одигран во Тетово без голови (0:0) ремизираа екипите на Шкендија и новиот шампион Шкупи. Тетовските „црвено-црни“ имаа шанса во финишот да дојдат до победата, но Дориев не реализираше пенал. Фудбалот како да беше во втор план и пред самиот старт на овој меч кој требаше да биде едно вистинско дерби меѓу екс и сегашен првак. Во живо Шкупи Шкендија Тетово гледајте 3 декември 2023 Во живо Шкупи Шкендија Тетово гледајте 3 декември 2023 4.11.2023 — [Гледајте во живо>>]<<]] Струга Шкендија Тетово натпревар во живо 5 ... Шкендија Тетово Работнички 2 | Face das Águas Работнички видео стриминг од натпревар video / Струга Трим натпревар [БЕСПЛАТНО!!] Работнички Шкупи натпревар во живо 8 7.11.2023 — Гледајте ВО ЖИВО ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page