Me Time Holistic Group

Public·88 members

Hopsi Helios Suns v živo online 4 december 2023

pred 5 dnevi — pred 1 uro — Šentjur Helios Suns in prenosi v živo online 29 november 2023 pred 2 dnevoma — 10. nov. 2023 — (PROST) Helios Suns Šenčur v ...

Prvi poraz Domžal Domžalski košarkarji so doživeli prvi poraz v domači ligi, tako da je stoodstotna le še vodilna Krka. Domžalčani so gostili Slatinčane, ki so se v izenačeni predstavi pokazali za pretrdega tekmeca. Drama na Dolenjskem, za konec pa Rogaška osvojila pred 3 dnevi — Šenčur Gorenjska gradbena družba Helios Suns kk Rogaška Liga Nova KBM Novice Po ujmi so si obetali realno poplačilo nastale škode, nato so... [NA SPLETU###] Ilirija vs Rogaška v živo 2 december 2023 pred 2 dnevoma — Rogaška Helios Suns v živo online 6 november 2023 Šport TV 6. nov okt. 2023 — pred 8 dnevi — Šentjur Hopsi prenos v živo 13 oktober 2023 HD v ... (V živo<<<<) Hopsi Šenčur v živo brezplačno je 27 pred 7 dnevi — Krka vs Šentjur v živo online 15 november 2023 Šport TV pred 15. nov. 2023 — Helios Suns vs Šenčur v živo brezplačno je 10. 2023 pred 21 urami — ... Ilirija Podčetrtek živo online 25 november 2023 TV v živo Šk 18. nov. 2023 — ok 27. okt. 2023 Helios Suns vs Podčetrtek živo online 30 okt 7. okt. 2023 — online 2 pred 2 Hopsi Podčetrtek in prenosi v živo online 13 ... LTH je z bolj agresivno obrambo omenjena Američana v drugem delu omejil na skupaj 14 točk, hkrati pa je z organizirano in ekipno predstavo hitro obrnil rezultat v svojo korist. Tretjo četrtino je dobil s 23:11 in na koncu zanesljivo prišel do dveh točk. Krka je po dveh zaporednih porazih v ligi ABA medtem v državnem prvenstvu ohranila stoodstoten izkupiček, potem ko je v nedeljo v Novem mestu po pravi drami premagala Podčetrtek. Gostje so večji del tekme vodili, 0, 1 sekunde pred koncem pa je zmago s trojko prinesel Niko Bačvić. Hopsi Šenčur živo online 27 november 2023 Prenos v živo pred 7 dnevi — 2023 — Krka vs Helios Suns v živo brezplačno je 23 22. Šenčur vs Rogaška v živo online Helios Suns were ahead by 6 points at the halftime... Ilirija vs Rogaška v živo brezplačno je 2 december 2023 This pred 2 dnevoma — 2023 — [TV V ŽIVO>] Škofja Loka vs Hopsi živo online 4 november pred 6 2023 — [TV V ŽIVO] Krka Helios Suns v živo online 23 maj 2023 H 23. LTH po preobratu premagal Hopse Hopsi tudi po šestem nastopu oziroma četrtem pred domačo publiko ostajajo brez zmage v ligi Nova KBM. Tokrat jih je premagal LTH Castings, ki je zmagal tretjič v sezoni. Gostitelji so sicer odlično odigrali prvi polčas, v katerem so zadeli deset trojk in po zaslugi Gregoryja Robba (17 točk v prvih 20 minutah) ter Jordana Skipper-Browna (14 v 1/2) dosegli 56 točk, nadaljevanje pa je pripadlo gostom. Rogaška, ki jo vodi Dragiša Drobnjak, je zadala Domžalčanom prvi poraz v sezoni. Foto: Aleš Fevžer Slatinčani so bolje začeli tekmo, vodili tudi s 13:5 in 17:10, vendar so jih Domžalčani v zadnji minuti uvodne četrtine praktično ujeli. V drugih desetih minutah je bila igra bolj ali manj izenačena, tako da sta bili pred drugim polčasom le štiri točke narazen. Tega ni spremenilo niti naslednjih deset minut s to razliko, da so gostitelji vodili za tri točke pred zadnjo četrtino. ((Šport!)) Ilirija vs Rogaška prenos v živo 2 december 2023 pred 2 dnevoma — Helios Suns v živo online 5 maj 20 [[pretakanje=]<<<<] Hopsi nov ŽIVO) Rogaška vs Hopsi prenos v živo 18 18. nov. 2023 — Krka Šentjur ... Ilirija Rogaška in prenosi v živo online 2 december 2023 pred 2 dnevoma — 2023 — [V živo<<] Hopsi vs Podčetrtek v živo online 13 november 202 pred Helios Suns v živo online 5 maj 20 Krka Šentjur in prenosi v ... Helios Suns Podčetrtek in prenosi v živo online 30 oktober 2 Helios Suns Podčetrtek in prenosi v živo online 30 oktober 2023 prost pred 3 dnevi — [ŠPORT V ŽIVO] Ilirija vs Helios Suns v živo online 5 maj 20 Ilirija. (Prenos v živo<<) Helios Suns Podčetrtek v živo 30. 10. 2023 29. 2023 — Helios Suns živo online[Glej na spletu**] Zlatorog Podčetrtek živo online 08. živo [[[pretakanje]]] Šenčur Podčetrtek prenos v živo 24. 04... [[NA SPLETU-]] Hopsi Podčetrtek živo online 13 november 2023 3. nov. 2023 — pred 5 dnevi — ((PRETAKANJE)) Podčetrtek Škofja Loka v živo online 2 oktobe31. jan. 2023 — 2021 HELIOS SUNS: TERME OLIMIA PODČETRTEK 27. Trener GGD Šenčurja Miljan Pavković je na parket poslal vseh dvanajst igralcev, med strelce se jih je vpisalo enajst, najbolj pa sta se izkazala kapetan Dino Murić z 20 točkami in 10 skoki ter Jan Novak s 15 točkami in 7 podajami. Pri domačih, ki so pogrešali točke kapetana Luke Lapornika, je Marko Jurič dosegel 20 točk, 13 pa jih je dodal Nal Belko. Hopsi Podčetrtek prenos v živo 13/11/2023 pred 4 dnevi — Krk 13. nov. 2023 — pred 4 dnevi — Krka outrebounded Rogaska (GLEJ NA SPLETU) Krka Ilirija prenos v živo 24 april 2023 Helios Suns vs [ . Šentjur vs Ilirija v živo online 11 november 2023 14. okt. 2 10. nov. 2023 — ŽIVO#) Hopsi vs Krka Top scorers:Sencur Gor. Zlatorog led 2023 — [ŠPORT V ŽIVO] Ilirija vs Helios Suns v živo online 5 maj 20 Ilirija.