top of page

Me Time Holistic Group

Public·91 members

U Cluj vs U Craiova în direct 3 decembrie 2023

acum 6 zile — FC Rapid Bucuresti. U. Cluj. 27.11. 22:30. U. Cluj. U Craiova 1948. 03.12. 18:00 ... You can set your browser to block or alert you about ...

Universitatea Craiova - CFR Cluj, LIVE VIDEO, 20:30 acum 15 ore — Universitatea Craiova și CFR Cluj se duelează de la ora 20:30, în direct la Digi Sport 1, în etapa a 18-a a SuperLigii. Corner, reluare cu capul extrem de periculoasă a lui Matei Ilie (48), mingea l-a păcălit pe Popescu, dar juveții au atras norocul cu magnetul, fiindcă mingea nu și-a atins ținta. Și nici n-a ajuns la Kresic, care ar fi intrat cu tot cu balon în plasă. Juveții n-au cum să uite vara pandemiei 2020 când CFR Cluj i-a privat de un titlu, fix în propria casă. Tachtsidis, fotbalist desăvârșit, din multe puncte de vedere, a și dat, a și luat. Vezi AICI programul și rezultatele etapei #18 din Liga 1! Rezultatul e bun și pentru Craiova, dar și pentru FCSB, care se poate desprinde la 8 puncte de cele două urmăritoare, în cazul unei victorii cu Oțelul, duminică seară pe Arena Națională. GRUPE Programul României la Euro 2024 » Când și cu cine jucăm în grupe + pe cine putem înfrunta în „optimi” Cronica meciului Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-0 >> Eduard Apostol: Fotbalul se joacă pe goluri! Petev atrage victoriile, Mandorlini colecționează eșecuri Oltenii au suferit în această seară în Bănie, dar au răzbit, golul lui Koljic a făcut uitate ratările uriașe ale ardelenilor. Universitatea Craiova a stat pitită în spatele fotbalului în repriza secundă, a suferit, a așteptat. A meritat, la final! Ardelenii au împins jocul până în fața porții lui Laurențiu Popescu, în zadar. 5 meciuri fără victorieîn toate competițiile a adunat CFR Cluj: trei remize și două eșecuri Așa e-n fotbal! Alb-albaștrii s-au bazat foarte mult pe cel mai puternic aliat, norocul, încercând să preia și avantajul clasic al rivalilor, fazele fixe. Le-a ieșit! Incredibil cât ghinion a avut Tachtsidis! În minutul 81, după un corner, a știut să îmblânzească mingea, a trimis-o meseriaș spre poartă, dar balonul a evitat plasa la o palmă! 3 victorii consecutivea adunat Craiova, cu Dinamo (1-0), Oțelul (3-1) și CFR Cluj (1-0), de la sosirea lui Ivaylo Petev Pe cine nu lași să moară... Îți dă gol în minutul 90! Koljic și-a readus aminte că adoră să marcheze în poarta CFR-ului și i-a executat pe Mandorlini și compania. ((FOTBAL<<<<)) Universitatea Craiova vs CFR Cluj în acum 17 ore — (FOTBAL<<<<)) Universitatea Craiova vs CFR Cluj în direct online 2 decembrie 2023 30 iul. 2023 — CFR Cluj primește vizita celor de la ... U Cluj vs U Craiova în direct 2022 3 decembrie 2023 acum 1 oră — U Craiova 1948 won 2 matches. 1 matches ended in a draw. On average in direct matches both teams scored a 3.80 goals per Match. FC U Craiova a pierdut în prima etapă contra celor de la FCSB, scor 1-3, într-un meci considerat pe terenul formației din Bănie, dar care s-a disputat pe stadionul din Tg. Jiu. În runda secundă, oltenii s-au deplasat la Sf. Gheorghe pentru duelul cu Sepsi, pierdut cu 1-0 în urma unui gol primit pe final de meci, în urma unui corner. A fost primul meci al lui Nicolae Dică pe banca tehnică a celor de la FC U Craiova. Toni Petrea se află deja sub o oarecare presiune la U Cluj De partea cealaltă, U Cluj a reușit în prima etapă să obțină un egal în deplasare cu Petrolul Ploiești, scor 1-1, iar în etapa a doua a înregistrat un eșec drastic în fața Rapidului, scor 0-3, într-o partidă disputată pe stadionul din Mediaș. La finalul acestui joc, antrenorul Toni Petrea s-a arătat, așa cum era oarecum de așteptat, foarte dezamăgit de evoluția jucătorilor săi și i-a criticat în mod special pe cei cu experiență. U Cluj vs U Craiova în direct 2022 03/12/2023 2022 — U Cluj și CS Universitatea Craiova au încheiat la egalitate, scor 1-1, în cel de-al treilea meci al zilei din Liga 1. 2022 — U Cluj și CS Universitatea Craiova au încheiat la egalitate, scor 1-1, în cel de-al treilea meci al zilei din Liga 1. acum 1 oră Players Of the Stage Players Of the Stage U Cluj vs U Craiova în direct live 03.12.2023 FC Universitat acum 1 oră — FC Universitatea Cluj FCU 1948 Craiova rezultate live (video transmisiune în direct) începe in data de 3 dec. 2023 la ora 14:00 pe Cluj ... 69: GOL U CLUJ! Dan Nistor a transformat fără emoții lovitura de la 11 metri! Min. 67: Penalty pentru U Cluj după un henț comis de Baeten în propriul careu! Min. 60: GOL FC U CRAIOVA! Chițu face „dubla” după ce a urmărit un nou șut trimis de Bahassa, care de această dată a fost respins în față de portarul Gorcea! Min. 50: GOL FC U CRAIOVA! „Bomba” trimisă de Bahasa din afara careului a lovit bara transversală, mingea a sărit la Chițu, care a trimis cu capul în poarta rămasă goală după ce portarul Gorcea a plonjat pentru a bloca șutul inițial! A început repriza secundă! Finalul primei reprize! Min. 45: Golul lui Chițu este anulat pentru o poziție de offside! Min. [PE NET-] Universitatea Craiova vs CFR Cluj în direct 2 dece acum 17 ore — [PE NET-] Universitatea Craiova vs CFR Cluj în direct 2 decembrie 2023 acum 5 ore — Universitatea Craiova – CFR 1907 Cluj, sâmbătă, ... Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-0, în derby-ul etapei în Superligă. Victorie mare pentru olteniArticol de - Publicat sambata, 02 decembrie 2023 22:28 / Actualizat sambata, 02 decembrie 2023 23:41 Universitatea Craiova a câștigat cu CFR Cluj, scor 1-0, în etapa #18 din SuperLiga. Elvir Koljic a marcat golul decisiv, în minutul 90, oltenii urcă pe podium. Echipa lui Petev are avantajul meciurilor directe cu echipa lui Mandorlini, cele două având același număr de puncte. 5: Dragoș Albu a trimis puțin peste poartă dintr-o lovitură liberă de la circa 18 metri. A început meciul! AICI VIDEO cu fazele importante din acest meci! Echipele de start: FC U Craiova: 31. R. Popa – 18. Compagnucci, 3. Paramatti, 14. Henriques, 30. Van Durmen – 8. Dr. Albu, 6. Vl. Achim – 24. Baeten, 10. Bauza, 28. Bahassa – 11. Chițu Rezerve: 50. Gurău, 2. Negru, 5. Kvakic, 72. Padula, 77. Asamouh, 74. U Cluj vs U Craiova în direct 2022 03/12/2023 Streaming acum 42 de minute — Universitatea Craiova vs CFR Cluj 2 acum 17 ore — Match U Craiova 1948 CS vs CFR Cluj - Liga I (12/2/2023): Score en direct, stream, ... FC U Craiova - U Cluj Live Video Online în etapa 3 din SuperligaFC U Craiova și U Cluj au oferit un adevărat festival de fotbal în deschiderea etapei cu numărul 3 din Superliga. Partida de pe stadionul „Ion Oblemenco” s-a terminat cu scorul de 4-3 pentru clujeni, grație „dublelor” semnate de Dan Nistor și Alex Chipciu. De partea cealaltă, pentru olteni au marcat Aurelian Chițu, de asemenea cu o „dublă”, respectiv Sidibe. Fotbal: Scoruri live 'U' Cluj, rezultate și program meciuri Serviciul de scoruri ale echipei 'U' Cluj este în timp real actualizându-se live. Meciurile următoare: 03.12. "U" Cluj - FCU 1948 Craiova, 06.12. direct, ci ... „U” Cluj - Universitatea Craiova 1-1 | Nistor le-a dat lovitura 23 sept. 2023 — direct. Min. 1: A început meciul! Echipele de start: Universitatea Cluj: Gorcea - Peteleu, Masoero, Mitrea, Vătăjelu - Popadiuc, Simion ... U Cluj vs U Craiova în direct 2022 03/12/2023 În urma acestui rezultat, U Cluj a obținut prima victorie din acest sezon de Superliga și a ajuns astfel la patru puncte în clasament, în vreme ce FC U Craiova rămâne fără punct, după primele trei etape. FC U Craiova 3-4 U Cluj Final de meci! Min. 87: GOL U CLUJ! Șutul lui Chipciu de la 18 metri a fost deviat de un fundaș advers și l-a păcălit pe portarul Popa, intrând în poartă! „Dublă” și pentru fostul jucător de la FCSB! Min. 80: GOL U CLUJ! Chipciu înscrie un gol frumos cu un șut cu piciorul stâng din marginea careului de 16 metri, poziție centrală! Min. 77: GOL FC U CRAIOVA! Sidibe a fost lăsat singur cu portarul de o pasă foarte bună a lui Bauza și l-a învins pe acesta cu o execuție sigură! Min. Universitatea Craiova, victorie dramatică în fața lui CFR Cluj acum 8 ore — Universitatea Craiova a câștigat cu CFR Cluj, scor 1-0, în etapa #18 din SuperLiga. Elvir Koljoc a marcat golul decisiv, în minutul 90, ... I-a băgat în sperieți pe olteni, prin ceea ce a făcut pe gazon, apoi a atras toată energia negativă, după o lovitură primită la cap la un duel dur cu Screciu. Grecul, greu de stăpânit, dar bara a fost din nou aliatul Craiovei, în minutul 65! Cei doi antrenori au simțit schimbările, în sensul că au înlocuit "pasagerii". De la clujeni s-a (re)afirmat veteranul Deac, parcă la concurență cu Mitriță. O lovitură liberă, în minutul 30, un șut peste, în minutul 37. Miza s-a resimțit în jocul de scenă al celor doi antrenori, mult mai energici decât elevii lor. Petev activ, dând indicații permanent, un "leu" pe marginea terenului. Mandorlini, dezlănțuit, cu mișcări ample, mai ales că-și joacă postul de ceva vreme. Tachtsidis i-a băgat în sperieți pe juveți A doua repriză. CFR Cluj a început tare, pericolul pe olteni a venit tot dintr-o fază fixă. [[Sport TV###]<<] Universitatea Cluj vs U Craiova în direct acum 56 de minute — [Sport TV###]<<] Universitatea Cluj vs U Craiova în direct 2022 03/12/2023 acum 5 zile — acum 6 zile — Rapid București U Cluj 02.12.