top of page

Me Time Holistic Group

Public·88 members

FK Pardubice Sparta Praha živě 3 prosince 2023 Živý přenos TV

před 1 hodinou — Fotbal, FORTUNA:LIGA, FK Pardubice, AC Sparta Praha, živě, živý přenos, TOP. sport. Přímý přenos utkání 17. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: ...

AC Sparta Praha - FK Pardubice - Fotbal | Česká televizeObsah díluFORTUNA: LIGAVyrobeno 2020Země původuČeskoŽivěSkryté titulkyVe vysokém rozlišeníSportFotbalVideo je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysílánímStopáž108 minutDalší dílAC Sparta Praha - FK PardubicePřehled dílůPouze s přehratelným videemVyhledat dílStopáž132 minutNěmecko - FrancieMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — finále2. 12. Live commentary | AC Sparta Praha - FK Pardubice | 3:1 Articles for AC Sparta Praha and FK Pardubice. The match was played on 13th March 2022 and finished with score 3:1. Sparta Praha vs Pardubice Živě Prozkoumejte statistiky od Sparta Praha vs Pardubice live na AiScore - aktualizujeme čísla na této stránce každou sekundu hry. Přehled. Ten to zkusil z první a minul pravou tyč! 77’ 71’ 70:46 Tak to bylo neuvěřitelně těsné! Wiesner centrem po zemi našel na rohu malého vápna Čvančaru, který vystřelil a jen těsně minul pravou tyč! 70’ # 41 Martin Vitík Rectangle Copy 8 68’ Fantastický Heča vytáhl jistý gól! Na brankové čáře vyrazil na roh hlavičku Černého! 66’ # 16 Michal Sáček 65’ Ladislav Krejčí # 37 Asistence: Adam Hložek Adam Hložek posadil k levé strany přesný centr na hlavu LK37 a ten poslal Spartu do vedení! 1: 60’ # 33 Dávid Hancko 59’ Tak teď nám pořádně zatrnulo. Kostka vypálil z dálky a orazítkoval pravou tyč, od které se míč odrazil do zámezí. [SPORTOVNÍ TV@@] FK Pardubice Sparta Praha přenos 4. 11. 2023 — [SPORTOVNÍ TV@@] FK Pardubice Sparta Praha přenos živě 03/12/2023 4. 11. 2023 — Hokej, ELH, HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha, živě, ... 2023 na ČT sportStopáž50 minutEURO 2024 - los základních skupinPřenos losování základních skupin evropského šampionátu2. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 2023 na ČT sportStopáž114 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 57’ 56’ 55:43 55:23 45’ 45:00 The 2nd half has started The second half has just begun. End of 1st half 0: The first half is over Obrovská šance! Hložek centrem do blízkosti penaltového puntíku našel Čvančaru, který okamžitě vypálil. Jenže mířil do blízkosti Markoviče, který střelu vyrazil. 40’ Karabec dostal vzduchem skvělý balon do běhu a pelášil do vápna, zasekl si před obráncem a zkusil přelobovat gólmana. Naneštěstí to udělal i s břevnem. 2023 na ČT sportStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž145 minutUniverzitní fotbalová ligaO 3. místo22. 2023 na iVysíláníVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutČesko - SlovenskoZkrácená repríza21. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž101 minutČesko - MoldavskoZkrácená repríza21. FK Pardubice Sparta Praha přenos 3 prosince 2023 Dnes před 48 minutami — Sparta - Pardubice | ONLINE fotbal | 13.3.2022 18:00 5. 8. 2023 — Fortuna liga: AC Sparta Praha – FK Pardubice živě na Fortuna TV. První ... Sparta TV | sparta.cz ŽIVĚ V O2 TV. Navigace. Sparta TV · Zápasy · Týmy · Vstupenky · Sparta club · Klub · Mládež · E FK Pardubice AC Sparta Praha. Ne. 3. prosince 15:00 FORTUNA: ...