top of page

Me Time Holistic Group

Public·91 members

Slovan : MFK Ružomberok živý 3 decembra 2023 Živé HD

7. 3. 2020 — BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v poslednom zápase 22. kola základnej časti Fortuna ligy 2019/2020 doma nad Ružomberkom ...

Následne chcel preniesť hru na opačnú stranu, no Savvidis napriek veľkej snahe neskrotil prudkú prihrávku. 12Weiss si vymenil loptu s Čavrićom a odcentroval z ľavej strany do domáceho veľkého vápna, odkiaľ loptu odhlavičkoval obranca. 11Po faule v strede ihriska majú loptu Belasí. 9yellowCardŽltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Vladimír Weiss). 7Hostia sa snažili vypracovať si prvú šancu v tomto stretnutí, no zaujímavú loptu, na ktorú si nabiehal Cavrić, kryje Krajčírik. 4Štadión sa ešte stále plní a dnes to vyzerá na peknú návštevu. Prítomní sú aj fanúšikovia v sektore hostí. O atmosféru sa zatiaľ stará domáci fanklub. 2Šefčík prihrával Seleckému pred bránu, tam ale pred ním úspešne zasiahol obranca, ktorý mu nedovolil zakončiť. 1Stretnutie sa práve začalo. -1Hráči nastupujú na trávnik. Hostia budú hrať v bielych a domáci v oranžovo-čiernych dresoch. -37Úvodné zostavy: MFK Ružomberok: Krajčírik – Mrva, Malý, Gabriel, Selecký – Zsigmund, Lavrinčík – Chrien – Hladík, Gerec, Šefčík. 29importantČavrić nebezpečne vypálil spoza šestnástky. Krajčírik vyráža loptu na roh. 26Domáca defenzíva si teraz nerozumela pri rozohrávke, ale Ružomberčania svoje chvíľkové zaváhanie okamžite napravili a nepustili Slovan do šance. 25Liptáci nedovolili Barseghjanovi zakončovať spoza šestnástky. Následne sa ešte tím z hlavného mesta dostal k strele z väčšej vzdialenosti, no tomuto pokusu chýbala väčšia presnosť. 24Borjan potrebuje ošetrenie a tak sa v týchto momentoch nehrá. 23Následne sa do zakončenia v šestnástke snažil dostať Hladík, lenže obrana hostí zblokovala jeho strelu. Následne pálil Lavrinčík spoza šestnástky, ale tomuto zakončeniu chýbalo viac presnosti. 22Zsigmund dlhou loptou vysunul Šefčíka, ten prihrával do šestnástky Gerecovi, ktorého hlavička sa pravdepodobne obtrela o ruku Kankavu. MFK RUŽOMBEROK vs ŠK SLOVAN BRATISLAVA Popis. Miesto konania: Štadión MFK Ružomberok. MFK RUŽOMBEROK vs ŠK SLOVAN BRATISLAVA. Dátum: 27.09.2023. Začiatok: 18:00 hod. Vstup od: 16:30 hod. Tá bola zrejme pri tele. 20Liptáci poslali center z pravej strany do šestnástky hostí, kde napokon všetko rieši Barseghjan, keď hlavou prihrávka svojmu brankárovi. 19Šefčíkov center hostia odvrátili. 18Po faule na Lavrinčíka získava Ruža priamy kop. 17Po faule na Lovata v strede ihriska majú loptu hostia. 16Center z priameho kopu predlžoval pred bránu Weiss, lenže nenachádza adresáta a tak nasleduje Krajčírikov odkop od brány. 15Slovan získava priamy kop. 14Čavrić potiahol útok po ľavom krídle. LIVE: ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok / Fortuna liga 13. 11. 2022 — MFK Ružomberok. Refresh. GÓLY. 57' Weiss, 48' E. Ramírez. ONLINE PRENOS. Slovan potvrdil úlohu favorita a zdoláva Ružomberok 2:0. Gólovo sa v ... Slovan : MFK Ružomberok prenos 03.12.2023 Živé vysielanie pred 5 hodinami — Slovan : MFK Ružomberok prenos 03.12.2023 Živé vysielanie TV pred 19 hodinami — MFK Ružomberok AS Trenčín živý prenos 24 novembra 2023 2023 ... Slovan MFK Ružomberok živý prenos 3 decembra 2023 pred 14 minútami — ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok: Online prenos zo 16 pred 7 hodinami — BRATISLAVA - Slovanisti sa po postupe do ďalšej fázy Európskej ... Niké liga: Slovan vyhral tretí zápas v rade, zápas dohrával o hráča navyšePo zmene strán prišli aj góly. Najskôr Čavrić poslal do vedenia hostí, následne Chrien vyrovnal, no posledné slovo mali Belasí, ktorí dohrávali od 67. minúte v početnej výhode po vylúčení Mrvu. O rozhodujúci gól sa v 74. minúte postaral Strelec a Slovan si po výhre 2:1 z Ružomberka odváža všetky tri body. Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. 90+4Domáci center si hostia vo svojej šestnástke postrážili. MFK Ružomberok ŠK Slovan Bratislava, 17:30, MFK Ružomberok ; 16. kolo, ne 3.12.2023. Slovan - Ružomberok ; Preview ... Slovan : MFK Ružomberok zápas živý 03.12.2023 pred 2 pred 45 minútami — Slovan : MFK Ružomberok zápas živý 03.12.2023 pred 2 hodinami — (Živý prenos!) Slovan MFK Ružomberok naživo 3 decembra 2023 ŠK Slovan ... Slovan Bratislava: ONLINE prenos z 5. kola Niké ligy 2023/2024 26. 9. 2023 — Futbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos. ONLINE PRENOS: MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava dnes (Niké liga 2023/2024, 5. kolo, ... Aktuálne skóre - MFK Ružomberok vs ŠK Slovan Bratislava Aktuálne skóre MFK Ružomberok ŠK Slovan Bratislava (a video online priamy prenos) sa začína 4. 11. 2023 o 14:00 čas UTC v 1. Liga, Women, Slovakia. Slovan MFK Ružomberok naživo 03.12.2023 - UBP Group pred 41 minútami — ONLINE: Slovan Bratislava - Ružomberok - Futbal - Športweb pred 4 hodinami — Slovan sa nachádza na prvom mieste, v 15-tich zápasoch nazbieral 38 ...