top of page

Me Time Holistic Group

Public·91 members

Rudeš Lokomotiva uživo prijenos gledati 3 prosinca 2023 Stream

11. stu 2023. — ... Gorica uživo prijenos gledati 23 rujn 23. ruj 2023. — HNK Gorica gledati prijenos kolovoza, igraju Istra 1961 – Osijek i. 0. +.

Nakon odigranih 7. kola, Lokomotiva je skupila 6 bodova, dok Rudeš ima samo jedan bod, ali i novog trenera. Naime, Roberta Prosinečkog je zamijenio 41-godišnji Toni Golem. “Imali smo tjednu stanku, a tijekom nje smo odigrali prijateljsku utakmicu protiv slovenskog prvoligaša Radomlja. U toj utakmici smo oobijedili i tako nastavili pobjednički niz. Mogu reći da nam je dobro došla ova stanka jer smo još ponešto uigrali. Što se tiče momčadu, vraćaju nam se Mersinaj i Marić. Uz to, nemamo kartoniranih ni ozlijeđenih igrača, tako da nam se roster raširio”, rekao je Silvijo Čabraja, trener Lokomotive. PROČITAJTE VIŠE: Ambienta 2023 – jubilarno, 50. NK Osijek HNK Rijeka uživo gledati 02.12.2023 Gdje na TV-u m prije 19 sati — [[[UŽIVO]]((] Osijek Rudeš uživo prijenos gledati 7 listopad 7. lis NK Osijek Lokomotiva Zagreb prijenos 11 studenog 2023 11. stu 2023 ... NK Osijek HNK Rijeka gledati prijenos 2 prosinca 2023 Sport prije 1 dan — Rudeš HNK Gorica Gdje gledati Osijek - Rijeka, prijenos 17. kola HNL-a? 11. stu 2023. — NK Osijek Lokomotiva Zagreb uživo prijenos gledati ... Utakmice uživo besplatno. Gdje gledati online? (2023)Predstojece utakmice ovog vikenda od petka do nedjelje. Sto cete pronaci na ovoj stranici? Utakmice uživo prijenos. Prijenos nogometnih utakmica. Nogometne utakmice na TV programima, prijenosi utakmica uživo, rezultati utakmica uživo, utakmice, tablice, rezultati, nogometni video isječci Iznenadit ćete se... Utakmice Uživo Besplatno utakmice uzivo utakmice uživo uzivo utakmice nogomet uživo live prijenosi utakmica utakmica danas uživo utakmice uživo live stream gledanje utakmica uzivo live stream nogomet utakmica uzivo gledanje utakmica uzivo bez registracije Popularni upiti za pretrazivanje besplatno gledanje utakmica uživo utakmice utakmice uživo fudbal live prijenos utakmica 365 live stream uzivo najbolji live stream za nogomet prenos utakmica uzivo utakmice uživo besplatno utakmica uživo utakmice uzivo hrvatska hrvatska maroko tipovi max sport live stream gledanje utakmica belgija kanada tipovi prijenos utakmica live tv sport online streaming gledanje utakmica uzivo hrvatska turska live stream live utakmice utakmice danas uživo utakmice. RUDEŠ-Lokomotiva Zagreb danas prijenos uživo + rezultat Pogledaj rezultat Rudeš danas. Svi prijenosi, TV prikazivanja, rezultati uživo i više. Iznenadit ćete se... rudeš utakmice. rudes rijeka rezultat. osijek rudeš ... Bilo je tu i utakmica u kojima su vodili 3:0 pa se gubilo. No, i puno jače ekipe bi se teško vadile iz ovakve situacije. Ali mi super komuniciramo, imam pozitivnu reakciju, žele, osjećaju da su zaslužili mjesto u Ligi 10. Zadnjih dana prijelaznog roka uspjeli smo se i pojačati na nekim pozicijama, tako da smo optimistični. U utakmici Lokomotiva – Rudeš očekujemo pozitivan rezultat”, dodao je Golem. NK Rudeš NK Varaždin uživo prijenos gledati 28 listopada 7. lis 2023. — — ((DANAS===)) Varaždin Rudeš uživo prijenos gledati 12 kolovo uživo gledati 648V5 sh WebNK Slaven Belupo - NK Varaždin Rezultati uživo. RUDEŠ-Gorica Hesgoal prijenos uživo online. Gdje gledati Gdje gledati besplatno? (2023). Rudeš prijenos uživo i besplatan prijenos online i na televiziji Iznenadit ćete se... gdje gledati croatia zmijavci – rudeš. Rudeš Istra uživo prijenos 11 studenog 2023 Besplatno prije 11. stu 2023. — (((Sport!!))) Lokomotiva Rudeš gledati prijenos 15/09/2023 15. ruj 2023. — uživo na MAXSport 2, ako ste korisnik MAXtv sportskih paketa. izdanje ovog sajma, održat će se u novom sjaju! “Rudeš će nam u svakom slučaju biti nepoznanica. Nekoliko igrača im je otišlo, doveli su četiri nova igrača i stigao je novi trener Toni Golem. Da li će biti ista filozofija igre Rudeša, to ne znamo u ovom trenutku. Rudeš je ekipa koja je bez pobjede i ima jedan bod, ali sigurno je odigrala dosta dobrih utakmica u kojima nisu bili nagrađeni rezultatom. Ukratko, očekuje nas jedna teška i zahtjevna utakmica”, dodao je Čabraja. Toni Golem je na klupi Rudeša zamijenio Roberta Prosinečkog “U klubu sam i s momcima već par dana. Odradili smo šest-sedam treninga i jednu prijateljsku utakmicu. Ja te momke znam i otprije jer radio sam sezonu i pol i u drugoligašu Solinu. “Lokomotiva je u prošlom kolu protiv Slaven Belupa upisala prvu pobjedu. Oni su upisali tu pobjedu, a mi nismo – izgubili smo od Gorice. Ali nadamo se da ćemo pobijediti u petak u Kranjčevićevoj. Gledali smo ih i analizirali i smatramo da je to ekipa s kojom možemo igrati i nadigravati se. Napravili smo analizu i jedne i druge faze igre, kako bi vidjeli gdje ih možemo ugroziti”, zaključio je Golem. Više o novom treneru Rudeša doznajte na Wikipediji. Rudeš Lokomotiva uživo gledati 3 prosinca 2023 prije 3 sata prije 1 sat — prije 3 sata — — (UŽIVO PRIJENOS) Lokomotiva Rudeš uživo gledati 15 rujna 202Gdje na TV-u možete gledati uživo Nogomet - SuperSport HNL: ... RUDEŠ-Lokomotiva Zagreb Gdje je danas na televiziji? (2023) Gledaj Rudeš uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se Rudeš prijenos uživo na televiziji · Rudeš Live Stream Kostenlos Heute. Gorica i Rudeš Hajduk, gdje gledati live stream utakmica 20. kol 2023. — UŽIVO Rijeka – Lokomotiva, Osijek – Gorica i Rudeš Hajduk, gdje gledati live stream utakmica SuperSport HNL lige · Čak tri utakmice igraju se u ... Gorica Rudeš prijenos 26 studenog 2023 TV prijenos uživo 11. stu 2023. — Gorica uživo prijenos gledati 23 rujn 23. ruj 2023. — HNK Gorica gledati prijenos kolovoza, igraju Istra 1961 – Osijek i. 0. +.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

• Ridhima Desai
    Ridhima Desai
  • Pankaj
    Pankaj
  • thanh tran
    thanh tran
  • Teju Sharma
    Teju Sharma
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page