top of page

Me Time Holistic Group

Public·88 members

Лудогорец Ботев Враца на живо 3 декември 2023

преди 1 час — Лудогорец Ботев Враца мач на живо 3 декември 2023 преди 1 ден — — [[ГЛЕДАМ#]^] Лудогорец Локо Пловдив гледате ... Славия Ботев Враца гледате ...

Лудогорец – Ботев Враца, съставите – Devin ИзворнаТоталният хегемон у нас Лудогорец приема борещия се за оцеляването си в Първа лига Ботев Враца в среща от 25-ия кръг на родния шампионат. Двубоят на „Хювефарма Арена“ започва от 17:30 часа и ще имате възможност на го проследите НА ЖИВО в SportLive. bg. ВИЖТЕ КЪДЕ МОЖЕ ДА ГЛЕДАТЕ СРЕЩАТА ЛУДОГОРЕЦ – БОТЕВ ВРАЦА СТАРТОВИ СЪСТАВИ: Лудогорец: 1. Серджио Падт 6. Якуб Пиотровски 9. Отзвукът Върба: Направихме грешки, а срещу Интер те ще бъдат наказани Тони Здравков след 0:6: Не мога да си обясня поведението ни Вижте оценките на dsport за играчите на двата отбора Лудогорец: Ботев Враца: efbet Лига, 21 кръг, ст. "Хювефарма Арена", Разград Лудогорец - Ботев Враца 6:0 Голмайстори: 1:0 Марселиньо 8'; 2:0 Марселиньо 43'; 3:0 Клаудиу Кешеру 56'; 4:0 Абел Анисе 64'; 5:0 Якуб Швиерчок 79'; 6:0 Якуб Швиерчок 82' Жълти картони: Лудогорец: Терзиев, Вандерсон, Моци Ботев Враца: Лясков, Д. Гаджев Състави Лудогорец: 23. В него подопечните на Христо Янев би трябвало да влязат с по-голямо самочувствие и увереност в силите след успеха над Локомотив Пловдив, и да покажат, че могат да играят грамотен футбол и да оказват сериозна съпротива на водещите отбори у нас, както го направиха преди седмица. Важно ще е също футболистите на Ботев да защитят своята и на клуба чест, и с представянето си да потвърдят, че имат сили и потенциал да се борят за позитивен резултат в последния си двубой за годината с Левски у дома. Георги КолевГеорги Колев е роден в Плевен. Завършил е СУ „Климент Охридски“ София. Гледай на живо с Viasport. bg Славия - Лудогорец в U19Защитаващият титлата в Елитната до 19 г. тим на Славия приема днес от 17:00 часа Лудогорец в двубой от II кръг. Мачът ще се играе на тревния помощен терен на стадиона в "Овча купел". Можете да гледате мача на живо с Viasport. bg, ТУК. Късно тази вечер ще ви предложим обзор на кръга и репортаж от мача Славия - Лудогорец. В предишния кръг "белите" поведоха с 1:0 на ЦСКА, но допуснаха загуба с 1:4. Ботев е призван да защити честта на клуба във важния мачОтборът на Ботев Враца се намира в ужасна серия срещу Лудогорец, след като има една победа, един равен и цели 15 загуби в 17 шампионатни двубоя с разградчани. За последно Ботев спечели на 8 август 2020 година с 3:1 у дома и след това записа шест поредни загуби. По-неприятни обаче са последните три заради цифровото им изражение – две с 0:4 и 0:5 във Враца и една с 1:8 като гост. Всичко това обаче е история, тъй като най-важния мач във футбола е предстоящия. "Орлите" продължават да доминират. В 37-ата минута Джордан Икоко проби по десния фланг и достави чудесна топка за Клаудиу Кешеру. Ударът на румеца от движение обаче не намери целта. Ботев Враца обаче показва зъби. Домовчийски стреля към вратата на Пламен Илиев, но стражът я хвана. По-рано гостите имаха и още един шанс за гол, защитата на "орлите" показа стабилност. Лудогорец вкара втори гол в 43-ата минута. Тогава активният Икоко центрира ниско по дясното крило към Кешеру. Нападателят бе с гръб към вратата, овладя топката и пусна към Марселиньо, чиито удар с левия вкара попадна в мрежата на врачани. В началото на втората част Жоржиньо получи контузия в бедрото. Той бе сменен принудително Каули Оливейра, който направи своя дебют в българския футбол. Клаудиу Кешеру вкара десетия си гол от началото на първенството. В 56-ата минута Каули центрира от корнер на близката греда. Първа лига НА ЖИВО: Лудогорец – Ботев Враца Първа лига НА ЖИВО: Лудогорец – Ботев Враца, съставите. Тоталният хегемон у нас Лудогорец приема борещия се за оцеляването си в Първа лига Ботев Враца в ... [[онлайн!!]] Ботев Марица Пловдив поток на живо 14.10. 14.10.2023 г. — ТЕЛЕВИЗИЯ@@@) Локо Пловдив Спартак мач [] Ботев [[ПОТОК НА ЖИВО (((Поток на живо@))) Ботев Враца... Лудогорец мач на живо [[[поток ... На живо: Лудогорец - Ботев Враца 15.02.2020 г. — Лудогорец разгроми Ботев Враца с 6:0 в 21-я кръг в efbet Лига. Отличната оценка, която "орлите" писаха на врачани увеличи преднината им пред ... Игор Тиаго 11. Кирил Десподов 14. Дени Групер 16. Аслак Фон Витри 22. Франко Русо 30. Педро Нареси 32. Игор Пластун 37. Бернард Текпетей 90. Спас Делев Ботев Враца: 12. Симон Слуга 2 Пипа 7. Рай Насименто 8. Клод Гонсалвеш 10. Матиас Тиссера 20. Густаво Нонато 23. Мануел Шоу 24. Оливие Вердон 77. Кайо Видал ПРЕДИ МАЧА Лудогорец е на втората позиция във временното класиране. Хората на Ивайло Петев изостават с 4 точки от лидера ЦСКА. В последната си официална среща „орлите“ победиха с 2:1 Спартак Варна и се класираха за полуфиналите в турнира за Купата на България. В шампионата разградчани са в серия от 2 поредни победи. Домакините ще търсят задължителни 3 точки, за да пробват да скъсят дистанцията до първото място. Левски - Локо Пловдив на живо: Къде да гледаме на преди 21 часа — Ботев Враца. З З З З П. > 18. 4. 1. 13. 12. 32. -20 Лудогорец III победи с 1:0 Локомотив (Русе) · Петър Константинов 02/12 ... Там Козмин Моци отклони с глава и румънският нападател реализира. Няколко минути по-късно, Лудогорец вкара и четвърти гол. Каули Оливейра се стрелно десния фланг и даде чедесен пас към Абел Анисе, който вкара в ъгъла на вратата на врачани. Лудогорец продължи да прави каквото си поиска. 11 минути преди края Икоко пусна към Вандерсон. Крилото стигна топката до аутлиния и я пусна към малкото наказателно поле. Там Каули Оливейра я отклони и Якуб Швиерчок я вкара на празна врата за 5:0. А три минути по-късно полякът вкара втория си гол в мача. Швиерчок бе изведен от Козмин Моци сам срещу Христо Митов, литна го и реализира за 6:0. Пламен Илиев, 3. Антон Недялков, 5. Георги Терзиев, 12. Абел Анисе, 17. Жоржиньо (50' - 95. Каули Оливейра), 18. Светослав Дяков-К, 22. Джордан Икоко, 28. Клаудиу Кешеру (61' - 10. Якуб Швиерчок), 30. Козмин Моци, 84. Марселиньо (69' - 13. Мавис Чибота), 88. Вандерсон Резерви: 27. Владислав Стоянов, 11. Станислав Манолев, 21. Драгош Григоре, 25. Стефан Баджи Треньор: Павел Върба Ботев Враца: 1. Лудогорец - Ботев (Враца) на живо в Novsport. com06:10 | 03. 12. 23 19:33 | 27 април 2013 0 164 Лудогорец има чудесен шанс да направи нова сериозна крачка към защитата на титлата си в “А“ група, ако днес победи Ботев (Враца) в домакинството си от 24-ия кръг. “Разградчани“ биха могли да се възползват от евентуално равенство или загуба на Левски в дербито с ЦСКА и да се откъснот в класирането. Бързи факти: Лудогорец: - в последния кръг Миньор прекъсна „сухата“ серия на вратаря Владислав Стоянов от 515 минути без допуснат гол - при гостуването в Перник Иван Стоянов изпусна втора дузпа за тима, от когато се подвизава в отбора Ботев Враца: - с 1:1 през есенния дял на първенството, врачани не позволиха на Лудогорец да изравни рекорда на Левски от 14 поредни победи в „А“ група - отборът не вкара гол в половината от своите 8 двубоя от прилетния дял на „А“ група, „орлите“ пък не са вкарвали само 3 пъри - от подновяването на първенството отборът от Враца е използвал 9 нови футболисти, Лудогорец само 3-ма Баланс: В „А“ група – 3 мача, 2 победи за Лудогорец и 1 равенство Головата разлика в двубоите е 5:1 в полза на Лудогорец Като домакин в Разград, шампионът има 1 победа от 1 двубой Срещата започва в 18:00 часа на градския стадион в Разград и е поверена на Мартин Богдев, вие ще можете да я проследите на живо чрез чат-описанието на Novsport. На живо: Лудогорец - Ботев Враца - Лудогорец - Dsport. bgНачало БГ футбол efbet Лига Лудогорец Лудогорец разгроми Ботев Враца с мисъл за Интер (видеоанализ и оценки) Лудогорец разгроми Ботев Враца с 6:0 в 21-я кръг в efbet Лига. Отличната оценка, която "орлите" писаха на врачани увеличи преднината им пред втория Левски на седем точки. Така Павел Върба дебютира по възможно най-добрия начин в родното първенство. Разбира се, всички в Лудогорец играха този мач с едно на наум преди двубоя с Интер в Лига Европа в четвъртък. Вижте анализа на Веско Вълчев Лудогорец почна двубоя по мечтан начин. Още в 8-ата минута Светослав Дяков центрира чудесно към Марселиньо, който с глава откри резултата за шампионите. Резултати на живо - Livescore Следете всички резултати на живо в рубриката Livescore на Gong Лудогорец. Ботев Враца. 17:45. Крумовград. Берое. World Cup 2022.